رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  در راستاي طرح مسجد گردشي در مساجد سرپرست معاونت فرمانداري شهرستان تويسرکان به همراه ، نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي، اعضاي محترم شوراي اداري با مردم شهر تويسرکان در مسجد شهرک قائم (ع) ديدار نمودند . در اين مراسم که با حضور روساي محترم ادارات شهرستان تويسرکان واهالي شهر تويسرکان برگزار ميگرديد ، تعدادي از مردم به ابراز مشکلات ،کمبودها و درخواستهاي قشرهاي مختلف مردم پرداختند و در ادامه ضمن بررسي مسائل و مشکلات شهر تويسرکان مديران دستگاه هاي اجرايي ذيربط اقدام به پاسخگويي در باره موضوعات مطرح شده پرداختند و جناب آقاي برنوسي ، دستورات لازم را جهت رسيدگي و رفع اين مشکلات صادر نمودند. (روابط عمومي فرمانداري تويسرکان )
 • در راستاي طرح مسجد گردشي در مساجد سرپرست معاونت فرمانداري شهرستان تويسرکان به همراه ، نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي، اعضاي محترم شوراي اداري با مردم شهر تويسرکان در مسجد شهرک قائم (ع) ديدار نمودند . در اين مراسم که با حضور روساي محترم ادارات شهرستان تويسرکان واهالي شهر تويسرکان برگزار ميگرديد ، تعدادي از مردم به ابراز مشکلات ،کمبودها و درخواستهاي قشرهاي مختلف مردم پرداختند و در ادامه ضمن بررسي مسائل و مشکلات شهر تويسرکان مديران دستگاه هاي اجرايي ذيربط اقدام به پاسخگويي در باره موضوعات مطرح شده پرداختند و جناب آقاي برنوسي ، دستورات لازم را جهت رسيدگي و رفع اين مشکلات صادر نمودند. (روابط عمومي فرمانداري تويسرکان )
 • در راستاي طرح مسجد گردشي در مساجد  سرپرست معاونت فرمانداري  شهرستان تويسرکان  به همراه ، نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي، اعضاي محترم شوراي اداري با مردم شهر تويسرکان در مسجد شهرک قائم  (ع) ديدار  نمودند . در اين مراسم که با حضور  روساي محترم ادارات شهرستان  تويسرکان  واهالي شهر تويسرکان برگزار ميگرديد ، تعدادي از مردم  به ابراز مشکلات ،کمبودها و درخواستهاي  قشرهاي مختلف مردم پرداختند و در ادامه ضمن بررسي مسائل و مشکلات شهر تويسرکان  مديران دستگاه هاي اجرايي ذيربط اقدام به پاسخگويي در باره موضوعات مطرح شده پرداختند و جناب آقاي برنوسي ، دستورات لازم را جهت  رسيدگي و  رفع اين مشکلات صادر نمودند.

  (روابط عمومي فرمانداري تويسرکان )

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 95
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.