رویدادها
 
اردیبهشت
29
1396
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  جلسه ستاد اربعين حسيني شهرستان تويسرکان به رياست معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري و باحضور سرکار خانم زين‌العابديني معاون سياسي ـ امنيتي و مسئولين شهرستان در محل فرمانداري برگزار شد
 • جلسه ستاد اربعين حسيني شهرستان تويسرکان به رياست معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري و باحضور سرکار خانم زين‌العابديني معاون سياسي ـ امنيتي و مسئولين شهرستان در محل فرمانداري برگزار شد
 • جلسه ستاد اربعين حسيني شهرستان تويسرکان به رياست معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري و باحضور سرکار خانم زين‌العابديني معاون سياسي ـ امنيتي و مسئولين شهرستان در محل فرمانداري برگزار شد.

  کريم برنوسي در اين جلسه با بيان ارزش و اهميت گراميداشت اربعين حسيني گفت: سال گذشته اقدامات خوبي در زمينه گراميداشت اربعين حسيني در سطح شهرستان انجام شد که امسال نيز مي طلبد کميته هاي مربوطه با همکاري يکديگر در جهت برگزاري هرچه بهتر برنامه ها قدم بردارند.

   

  معاون فرماندار با اشاره به اينکه در خصوص گراميداشت اربعين حسيني همه دستگاه ها و اعضاي ستاد بايد در کنار هم با همکاري يکديگر کارها را پيش ببرند تصريح کرد: اجراي برنامه ها مردمي است و برنامه ريزي ها و زيرساختها توسط کميته ها انجام مي پذيرد.

  وي به اجتماع ميليوني مردم در اربعين حسيني اشاره نمود و گفت: ميليون ها نفر از مردم عشق و علاقه خود را به سيد و سالار شهيدان اظهار مي نمايند که اين حضور روز به روز در حال گسترش است؛ اين نمادي از وحدت بين مسلمانان و تذکري براي دشمنان اسلام است.

  بيان اينکه پياده روي اربعين حسيني در کربلا فقط يک راهپيمايي نيست گفت: پياده روي اربعين، سمبل وحدت و حماسه حضور عشاق است و اثرات فرهنگي بزرگي در ملت و جوانان داشته است.

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 89
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.