رویدادها
 
اردیبهشت
29
1396
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نشست مشورتي دهياران بخش مرکزي تويسرکان با حضور کليه دهياران بخش و به رياست بخشدار مرکزي تويسرکان در سالن ولايت فرمانداري تويسرکان برگزار شد.
 • نشست مشورتي دهياران بخش مرکزي تويسرکان با حضور کليه دهياران بخش و به رياست بخشدار مرکزي تويسرکان در سالن ولايت فرمانداري تويسرکان برگزار شد.
 • نشست مشورتي دهياران بخش مرکزي  تويسرکان  با حضور کليه دهياران بخش و به رياست بخشدار مرکزي تويسرکان  در سالن ولايت  فرمانداري تويسرکان  برگزار شد.

  در اين جلسه کليه دهياران به اختصار مسائل و مشکلات روستا و دهياري را بيان نمودند.

   

  در ادامه دکتر عبدلي  بخشدار بخش مرکزي تويسرکان با بيان اينکه همه مسئولين بايد در خدمت به مردم کوشا باشند، وظيفه دهياران را به دليل مواجه با طبقه مهمي از جامعه يعني روستائيان بسيار مهم دانسته و بر ضرورت خدمت صادقانه و جهادي دهياران به اهالي روستاها را تاکيد نمود.

  ايشان تسلط دهياران بر قوانين و مقررات مربوط به دهياريها و مديريت روستايي و نيز مسئوليت پذيري، مطالبه گري، قانونمداري و پيگيري جهادي را از مهمترين وظايف دهياران ذکر نمود.

  عبدلي  با اشاره به اقدام مهم دولت تدبير و اميد در پرداخت تسهيلات اشتغال پايدار در مناطق روستايي، و ذکر اينکه با همت فرماندار و ساير نهادها و دستگاههاي اجرايي ميزان وام اشتغال روستايي شهرستان ?.? درصد  در استان رتبه اول  ويقين به قريب رتبه برتر کشور است وي موضوع اشتغال را مهمترين دغدغه مسئولان استان دانسته و خواستار اقدام جهادي دهياران در تبيين دستورالعمل و تشريح رسته هاي مختلف اشتغالزايي روستايي براي اهالي و راهنمايي روستائيان در اخذ تسهيلات و مشارکت در ثبت نام متقاضيان در سامانه کارا شد.

  ايشان شناسايي فرصتهاي مختلف اشتغال بر اساس ظرفيتهاي اقتصادي هر روستا را گام بزرگي در توسعه اشتغال پايدار روستايي دانسته و خواستار ورود جدي دهياران در اين زمينه شد ايشان به همايش بي نظير گردو مبل ومنبت شهرستان که با حضور دکتر مونسان معاون محترم رئيس جمهور و ريئس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و صنايع دستي داشتند و ذکر کردند همايش مذکور در سطح شهرستان سابقه نداشته است و به نحوي شهرستان را به کشور معرفي نموده است

  .

  بخشدار مرکزي تويسرکان از دهياران خواست تا با تهيه گزارش از پيگيري ها و اقدامات خود در موضوع اشتغال روستايي و انعکاس مشکلات و موانع موجود به بخشداري، زمينه حل و فصل و ارائه راهکارهاي لازم  را در کارگروه اشتغال شهرستان فراهم سازند..

  عبدلي  در پايان از دهياران خواست تا با پيگيري به موقع مکاتبات اداري، همکاري با ادارات مختلف دولتي و رعايت انظباط اداري زمينه ساز حل مشکلات مردم باشند

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 58
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.