رویدادها
 
اردیبهشت
29
1396
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  با حرکت جهادي که در چندسال اخير انجام شده اکنون مدرسه نفت سوز در شهرستان تويسرکان نداريم
 • با حرکت جهادي که در چندسال اخير انجام شده اکنون مدرسه نفت سوز در شهرستان تويسرکان نداريم
 • با حرکت جهادي که در چندسال اخير انجام شده اکنون مدرسه نفت سوز در شهرستان تويسرکان نداريم.

  :

  #فرماندار_تويسرکان با تأکيد بر اين مطلب در نشست با مديرکل نوسازي مدارس استان همدان اظهار داشت: سال 96 اعتباري بالغ بر يک ميليارد و 840ميليون تومان براي تعمير، تجهيز و تکميل مدارس به آموزش و پرورش اختصاص داده شده است.

  حبيب موميوند با اشاره به اختصاص اعتباري بالغ بر 500 ميليون تومان از اعتبارات شهرستاني امسال براي ساخت دو مدرسه داراني عليا و ابدالان گفت: مدرسه برگچه نيز که در سال گذشته اعتبار گذاشتيم بيش از 94 درصد پيشرفت فيزيکي داشته و در دهه فجر افتتاح رسمي مي شود.

  وي با تأکيد بر اينکه شهرستان تويسرکان در عمده اقداماتي که صورت گرفته در چند سال اخير در کشور رتبه اول تا سوم را دريافت نموده است، گفت: خوشبختانه شهرستان با 206 درصد جذب تسهيلات اشتغالزايي روستايي توانسته رتبه اول استان و حتي کشور را کسب نمايد.

  موميوند با اشاره به اقدامات کم نظير انجام شده در بحث هاي راه، پروژه هاي آبي در دست اقدام و تسهيلات خوبي که در حال پرداخت به متقاضيان است، گفت: تويسرکان در مسير توسعه قرار گرفته است.

  وي با تأکيد بر اينکه يکي از مهمترين بخش هاي هر جامعه بخش آموزش و تعليم و تربيت است گفت: تويسرکان با توجه به پيشينه و ريشه علمي که دارد اول شدنش دور از انتظار نيست و مي طلبد همه با تلاش مضاعف شهد اول شدن شهرستان در بحث هاي آموزشي و پژوهشي باشيم.

  فرماندار تويسرکان با تأکيد بر اينکه مديران بايد مديريت هزينه نمايند، گفت: اگر مديري با پول کم توانست کارهاي بزرگ انجام دهد مي توان گفت مديري خوب است.

  وي با اشاره به کم کاري هاي گذشته در بحث نوسازي مدارس وتشکر از تلاش هاي چندسال اخير نوسازي استان گفت: انتظار مي رود نوسازي استان همدان توجه خود را بيشتر به شهرستان معطوف نمايد و از اعتبارات ملي که 85درصد اعتبارات در مرکز معطوف است براي پيشبرد بهتر پروژه ها در شهرستان استفاده نمايد.

  فرماندار تويسرکان تصريح کرد: تمامي ادارات و ارگان هاي شهرستان در راستاي خدمات رساني و همراهي بيشتر با نوسازي مدارس همکاري لازم را خواهند داشت.

  وي از ساخت زمين چمن مصنوعي آموزشگاهي با اعتبار 200 ميليون تومان خبر داد و افزود: با توجه به افزايش جمعيت روستايي، در صورت همراهي نوسازي ما نيز کمک مي کنيم تا مدرسه اي در درواز که اکنون به صورت کانکس است، ساخته شود

  #مديرکل_نوسازي_مدارس_استان_همدان نيز در اين جلسه ضمن بيان اين مطلب که از 362مدرسه نفت سوز استان اکنون تنها 30 مدرسه نفت سوز باقي مانده است و بقيه به گاز سوز تبديل شده اند، گفت: در شهرستان تويسرکان مدرسه نفت سوز نداريم.

  تيموري با تأکيد بر اينکه تبديل مدارس گازسوز روکش دار استاندارد به استاندارد هرمتيک در دستور کار قرار دارد، گفت: 2700 دستگاه هرمتيک خريداري شده است.

  وي با اشاره تأکيد بر اينکه 70درصد از سيستم گرمايشي مدارس شهرستان تويسرکان استاندارسازي شده است، گفت: خوشبختانه در دو سال اخير در شهرستان فعاليت هاي خوبي صورت گرفته است.

  تيموري با اشاره به اينکه مدارس روستاهاي قصبستان، قلي لاله عليا، برکت لاميان در سال هاي اخير ساخته و به بهره برداري رسيده است، گفت: خوشبختانه امسال با مساعدت هاي فرماندار شهرستان مدرسه روستاي برگچه نيز ساخته و اکنون 94درصد پيشرفت فزيکي دارد.

  وي با تأکيد بر اينکه در بخش قلقلرود از نظر ساختمان فيزيکي مدارس مشکلي نداريم، گفت: مدرسه درواز نيز که اکنون در کانکس مستقر هستند امسال مجهز به بخاري هرمتيک مي شود.

  مديرکل نوسازي مدارس استان همدان با اشاره به کم کاري هاي صورت گرفته در گذشته در تويسرکان، با بيان اينکه بايد در تويسرکان نسبت به ساير شهرستان هاي استان کار مي شد چند پروژه ملي تعريف کرديم تا عقب ماندگي تويسرکان در زمينه نوسازي مدارس جبران شود، افزود: خوشبختانه با پروژه هاي انجام شده اکنون تويسرکان از متوسط استان بالاتر است.

  وي با تأکيد بر اينکه اکنون بجز مدرسه سجاديه در شهرستان پروژه نيمه تمام نداريم، گفت: کار تخريب مدرسه سجاديه آغاز شده و در مرحله فنداسيون و از محل اعتبارات ملي در حال اجرا است.

  تيموري دو مدرسه بهشت و صديق کبري در تويسرکان را نيز نيازمند نوسازي دانست و افزود: پيگيري تخريب و نوسازي از طريق بنياد برکت هستيم که نامه از بنياد آمده ولي به دليل کمبود اعتبارات هنوز عمليات اجرايي شروع نشده است و در ارديبهشت ماه سال آينده اين دو مدرسه نيز تخريب و عمليات نوسازي آغاز مي شود.

  وي ضمن ابراز خرسندي از اينکه در شهرستان تويسرکان در اجراي پروژه ها کمترين مشکل را داشته ايم و مسئولان و دستگاه هاي خدمات رسان بيشترين همکاري را با ما داشته اند گفت: در برنامه ششم توسعه بيش از ?ميليارد دلار براي مقاوم سازي و تخريب و بازسازي مدارس مشکل دار تخصيص مي يابد

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 58
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.