رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  سالن ورزشي شهداي لاميان با حضور فرماندار نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي مدير کل ورزش و جوانان و مسئولين افتتاح شد
 • سالن ورزشي شهداي لاميان با حضور فرماندار نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي مدير کل ورزش و جوانان و مسئولين افتتاح شد
 • سالن ورزشي شهداي لاميان با حضور فرماندار نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي  مدير کل ورزش و جوانان و مسئولين  افتتاح شد

  صبح امروز سالن ورزشي لاميان با حضور مسئولين استان و شهرستان افتتاح شد، در اين مراسم نماينده مجلس، فرماندار، روئساي ادارات تويسرکان و همچنين مدير کل ورزش و جوانان استان و هيئت همراه حضور داشتند. اين سالن براي برگزاري ورزش هاي توپي و در روستاي لاميان از توابع تويسرکان احداث شده است. مساحت تقريبي سالن حدود 975 متر مربع است. اعتباري بالغ بر يک ميليار و دويست  تومان براي ساخت آن هزينه شده است

  فرماندار تويسرکان خبر داد
  کسب جايگاه اول تويسرکان در استان در جذب تسهيلات روستايي
  فرماندار تويسرکان گفت: تويسرکان در جذب سهم تسهيلات روستايي رتبه نخست استان همدان را به خود اختصاص داده است.
  به گزارش خبرگزاري فارس از تويسرکان، حبيب موميوند ظهرامروز در آيين افتتاج پروژه سوله ورزشي «شهدا» روستاي لاميان با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زني 46 پروژه در هفته دولت امسال با بيش از 37 ميليارد تومان اعتبار اظهار کرد: ميزان يک ميليارد و 200 ميليون تومان اعتبار براي پروژه سوله ورزشي «شهدا» روستايي لاميان هزينه شده است.
  وي افزود: 300 ميليون تومان اعتبار سال جاري، 500 ميليون تومان اعتبار سال گذشته براي پروژه سوله ورزشي «شهدا» روستايي لاميان گذاشتيم و 250 ميليون تومان هم پيمانکار پروژه طلب دارد.
  فرماندار تويسرکان توسعه ورزش را راهکاري براي کاهش معضلات اجتماعي دانست و با بيان اينکه اعتبار براي ايجاد مراکز ورزشي روستايي در راستاي عدالت اجتماعي در نظر داريم گفت: 45 سالن ورزشي در شهرستان هست که عمدتاً در شهر ايجاد شده‌اند.
  وي با اشاره به افزايش سرانه ورزشي در سطح شهرستان تويسرکان خاطرنشان کرد: سرانه ورزشي فضاي بسته در تويسرکان 77 سانتي‌متر است که نشان از بالاتر بودن اين سرانه از ميانگين استان دارد.
  موميوند با اشاره به افتتاح سالن ورزشي کارگران و در دست احداث سالن ورزشي هلال احمر بيان کرد: در مراکز دهستان‌ها ما بايد سالن ورزشي در راستاي توسعه شهرستان داشته باشيم چراکه ورزش يکي از محورهاي توسعه گردشگري محسوب مي‌شود.
  وي با اشاره به ميزباني تويسرکان در برگزاري مسابقات کشوري و استاني متعدد نظير دوچرخه‌سواري، فوتسال، کشتي و ... گفت: برنامه‌هاي ورزشي اين‌گونه زمينه ايجاد شور و نشاط اجتماعي در بين جامعه به ويژه جوانان خواهد شد.
  فرماندار تويسرکان با اشاره به اينکه دولت توجه ويژه‌اي به روستاها داشته است، از مردم روستاهاي شهرستان به ويژه روستاي لاميان براي استفاده از تسهيلات روستايي با سود 6 درصد در راستاي کاهش بيکاري دعوت کرد.
  وي در پايان سخنانش افزود: تويسرکان در جذب سهم تسهيلات روستايي رتبه نخست استان همدان را به خود اختصاص داده است.
  .

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 55
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.