رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار تويسرکان خبر داد توزيع بيش از 27 تن گوشت گرم گوسفندي در تويسرکان
 • فرماندار تويسرکان از توزيع 27 تن و 618 کيلو گرم گوشت گرم گوسفندي با قيمت مصوب دولتي و ميزان 30 تن مرغ منجمد در شهرستان تويسرکان از آغاز اجراي طرح تنظيم بازار تا‌کنون خبر داد.
 • فرماندار تويسرکان خبر داد

  توزيع بيش از 27 تن گوشت گرم گوسفندي در تويسرکان

  فرماندار تويسرکان از توزيع 27 تن و 618 کيلو گرم گوشت گرم گوسفندي با قيمت مصوب دولتي و ميزان 30 تن مرغ منجمد در شهرستان تويسرکان از آغاز اجراي طرح تنظيم بازار تا‌کنون خبر داد.

  حبيب موميوند ظهر امروز در ستاد تنظيم بازار، کمي تغيير در روش کار ستاد تنظيم بازار را يک ضرورت دانست و اظهار کرد: روستاها همانند شهر بايد نظارت بر عرضه مواد غذايي انجام شود؛ که اکنون نظارت يا نيست يا بسيار ناچيز است.

  وي با اشاره به اينکه 20 روستا در تويسرکان با جمعيت بالا نيازمند نظارت دقيق و مستمر است گفت: دستگاه‌هاي عضو ستاد تنظيم بازار هر چه سريع‌تر بر اين مهم ورود کنند، تامردم نظارت بر عرضه موادغذايي را احساس کنند.

  فرماندار تويسرکان از توزيع 27 تن و 618 کيلو گرم گوشت گرم گوسفندي با قيمت مناسب در تويسرکان خبر داد و افزود: همچنين ميزان 30 تن مرغ منجمد نيز بين مردم شهرستان توزيع شده که همچنين براي روزهاي آينده نيز با پيگيري دستگاه مربوطه طبق نياز به بازار عرضه مي‌شود.

  وي با خوب ارزيابي کردن بازرسي‌هاي انجام شده در اين مدت در تويسرکان، بر هدفمند‌تر انجام شدن بازرسي‌ها در بازار تاکيد کرد و گفت: ايام پيش‌رو نظير محرم، فصل برداشت گردو و پايان فصل گردشگري جمعيت شهرستان تا دو برابر افزايش مي‌يابد پس نياز است همه اعضاي ستاد تنظيم بازارجدي‌تر بر بازار نظارت کنند.

  موميوند برنامه‌ريزي اوليه، انجام بازديد‌هاي مستمر و دقت براي روند بازار در اين پروسه زماني را يک ضرورت بسيار مهم با هدف رضايت‌مندي مردم خواند و تاکيد کرد: دستگاه بهداشت و درمان با همه توان در نظارت بر مراکز عرضه مواد غذايي ورود کند چراکه سلامت مردم مهم‌تر از هر چيز ديگر است.

  وي با تاکيد بر اينکه مديران غير بومي تحت هيچ شرايطي در اين ايام نبايد شهرستان را ترک کنند و حضور جانشين آن‌ها نيز پذيرفتني نيست تصريح کرد: بايد با حضور ميداني در بازار به مردم اطمينان دهيم که همه مسائل و امور بازار رصد مي‌شود.

  رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت تويسرکان نيز درخصوص اقدامات انجام شده توسط صنعت، معدن و تجارت با بيان اينکه بيش از 637 کيلو گوشت گرم طي يک مرحله در اين هفته در شهرستان توزيع شده اظهار کرد: 27 تن و 618 کيلو گوشت گرم گوسفندي به نرخ دولتي از ابتداي اجراي طرح تنظيم بازار تا‌کنون در شهرستان تويسرکان توزيع کرديم.

  روان‌بخش نورعليئي افزود: در قالب اکيپ‌هاي دو نفره و گشت‌هاي مشترک در اين هفته 290 فقره بارزسي از واحدهاي صنفي و نمايشگاه فوق‌العاده داشتيم که براي 17 فقره فرم تکميل و به تعزيرات حکومتي معرفي شدند.

  وي خاطرنشان کرد: در بارزسي انجام شده از آغاز اجراي طرح تنظيم بازار تا‌کنون 9 هزار و 231 مورد پرونده تشکيل شده که 262 مورد پس از تکميل فرم به تعزيرات معرفي شده است.

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 66
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.