رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان به رياست زهرا زين العابديني معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار شهرستان تويسرکان و با حضور اعضاي شورا در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد
 • جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان به رياست زهرا زين العابديني معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار شهرستان تويسرکان و با حضور اعضاي شورا در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد
 • جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان به رياست زهرا زين العابديني معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار شهرستان تويسرکان و با حضور اعضاي شورا در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد

  زهرا زين العابديني معاون  سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار تويسرکان در اين جلسه اظهار داشت :از رويکرد هاي مهم دولت تدبير و اميد در مبارزه با مواد مخدر، استفاده از ظرفيتهاي اجتماعي براي مبارزه و فرهنگ سازي براي پيشگيري است.

  وي اظهار کرد: مهمترين محور مبارزه با مواد مخدر، اقدامات پيشگيرانه است و خانواده ها با تبيين و آموزش مهارت هاي زندگي، بايد موجب کاهش آسيب ها و افزايش اثرات مقابله شوند.

  وي بيان کرد: اجراي برنامه‌هاي دقيق و بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي اجتماعي با خلاقيت و نوآوري، موجب بالا رفتن آمادگي جامعه در اقدامات پيشگيرانه مي‌شود و نبايد از ظرفيت‌هاي موجود غافل بود.

  زين العابديني  با بيان اين که خطر اعتياد و آسيب هاي ناشي از آن، پشت در همه خانه‌ها نشسته است تاکيد کرد همه بايد نسبت به سرنوشت فرزندان خود و جامعه احساس مسئوليت کنيم.

  معاون فرماندار تويسرکان گفت :يکي از مهمترين و جدي ترين آسيب هاي اجتماعي در گستره سياسي و جغرافيايي دنيا بحث مواد مخدر و گرايش مردم وبويژه جوان به سمت مواد مخدر است که يکي از تهديدات اصلي در جامعه بشري محسوب مي شود .

  وي در ادامه افزود : براي مقابله با آسيب هاي

   مواد مخدر ، بايد با يک رويکرد اجتماعي به اين امر نگاه کنيم و با فرهنگ سازي و اطلاع رساني سطح تقاضا را در جامعه پائين بياوريم تا به طبع آن سطح عرضه مواد مخدر نيز کاهش پيدا کند .

  معاون فرمانداردر پايان با تاکيد بر افزايش توانمندي هاي جوانان گفت : گسترش آگاهي در مبارزه با مصرف مواد مخدر نيازمند همکاري و مساعدت تمامي مردم و مسئولين در تمامي حوزه ها مي باشد. در اين راستا لازم است تفريحات سالم جايگزين تفريحات نا سالم استفاده از مواد مخدر شود

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 31
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.