رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  به گزارش روابط عمومي فرمانداري تويسرکان ،جلسه تنظيم بازار شهرستان تويسرکان با حضور معاون برنامه ريزي و امور عمراني ، اعضاء و روساي ادارات مربوطه در محل فرمانداري تويسرکان برگزار شد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري تويسرکان ،جلسه تنظيم بازار شهرستان تويسرکان با حضور معاون برنامه ريزي و امور عمراني ، اعضاء و روساي ادارات مربوطه در محل فرمانداري تويسرکان برگزار شد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري تويسرکان ،جلسه تنظيم بازار شهرستان تويسرکان با حضور معاون برنامه ريزي و امور عمراني ، اعضاء و روساي ادارات مربوطه در محل فرمانداري تويسرکان برگزار شد.

  در اين جلسه کريم برنوسي اظهار داشت: بازار نقش مهم و کليدي در رابطه با تأمين نياز مردم دارد و در اين راه مسئولين مجمع امور صنفي و اداره صنعت و معدن و دستگاه هاي ذيربط وظيفه سنگيني را بر عهده دارند.

  وي  تاکيد کرد: بايد نظارت دقيقي بر بازار صورت گيرد و وظيفه اين کارگروه، نظارت براقلام مورد نيازي است که ملاک قيمت گذاري آن کشوري و منطقه اي است.

  معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري تويسرکان بر لزوم بازديد ميداني از بازار تاکيد کرد و گفت: الزامي است از بازار با همه ي دستگاههاي ذي ربط و همچنين نيروي انتظامي بازديد بعمل آيد تا مشکلات قابل مشاهده مرتفع گردد.

  وي به نظارت جدي بر واحدهاي صنفي در راستاي کنترل و تنظيم بازار براي جلوگيري از تخلفات احتمالي اشاره و خاطرنشان کرد: تنظيم بازار به عرضه و تقاضا بستگي دارد و بعضي مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهايي مواجه مي شود که با رويکردي که در بازار مشاهده مي کنيم بايد تلاش کنيم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کليه دستگاه ها به دنبال اين باشند که دچار کمبود اقلام مورد نياز مردم نشويم.

   

  معاون برنامه ريزي و امور عمراني همچنين نسبت به نظارت ميوه فروشي ها، نظارت بر قصابي ها و مرغ فروشي ها تاکيد کرد.

  وي انصاف را شرط مهم در کسب و کار عنوان کرد و گفت: بازاريان در قيمت گذاري بايد اقشار کم درآمد را نيز مورد توجه قرار دهند تا همه بتوانند از حداقل ها در زندگي برخوردار باشند.

   

  در اين جلسه هر يک از اعضاء ستاد تنظيم بازار شهرستان از اقدامات صورت گرفته گزارشي را به رياست جلسه و اعضاء ارائه دادند و تصميمات جديدي نيز اتخاذ شد

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 31
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.