رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
فرمانداري تويسرکان
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
امر به معروف و نهي از منکر

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار در همايش شوراها و دهياران شهر و روستا شهرستان تويسرکان با موضوع تعامل و پيشگيري از سرقت
 • فرماندار تويسرکان در جمع شوراهاي اسلامي روستا و دهياران شهرستان تويسرکان اظهار داشت: با اقشار و صنوف مختلف جلساتي با حضور کارشناسان امر در راستاي نحوه امنيت و پيشگيري از سرقت ها برگزار مي شود که يکي از اهداف جلسه امروز نيز همين مطلب مي باشد.
 • فرماندار در همايش شوراها و دهياران  شهر و روستا شهرستان تويسرکان با موضوع تعامل و پيشگيري از سرقت

   

  فرماندار تويسرکان در جمع شوراهاي اسلامي روستا و دهياران شهرستان تويسرکان اظهار داشت: با اقشار و صنوف مختلف جلساتي با حضور کارشناسان امر در راستاي نحوه امنيت و پيشگيري از سرقت ها برگزار مي شود که يکي از اهداف جلسه امروز نيز همين مطلب مي باشد.

  حبيب موميوند ضمن تأکيد بر اينکه دهياران در روستاها مسئول اجرايي کار مي باشند، و سياست و برنامه ريزي توسط شوراها انجام مي گيرد به نزديک بودن ايام نوروز و افزايش جمعيت در شهرستان اشاره کرد و افزود: دهياران بايد نسبت به زيباسازي ورودي و خود روستا اقدام و از هرگونه حفاري خودداري نمايند و روستاها را آماده پذيرايي از مهمانان نوروزي نمايند.

  وي با اشاره به اينکه در روستاها شاهد ثبات و حتي در برخي روستاها شاهد مهاجرت معکوس به روستاها هستيم، افزود: خوشبختانه آموزش و پرورش چه در منطقه قلقلرود و چه تويسرکان اعلام کرده اند امسال رشد دانش آموز پس از چند سال در روستاها روند افزايشي داشته است که نشان از افزايش جمعيت در روستاها دارد و بايد تلاش بيشتري براي رفاه مردم داشته باشيم.

  موميوند تلاش ها و پيگيري هاي جهادي نماينده مردم و مديران شهرستان در راستاي برطرف نمودن مشکلات را در رأس امور همه ارکان شهرستان عنوان کرد و افزود: بايد دنبال رونق مجدد روستاها باشيم و همه بايد تلاش کنيم افرادي که از روستاها مهاجرت نمودند برگردند و در آنجا زندگي نمايند.

  وي ايجاد زيرساختها شامل راه، برق، آب، گاز ، تلفن و اشتغال را مهمترين عامل براي بازگشت روستاييان به عنوان کرد و افزود: اين دو محور در شهرستان تويسرکان به خوبي در حال پيگيري است، در شهرستان در ايجاد زيرساخت ها پيشتاز هستيم و اکنون روستاي بدون گاز و راه نامناسب نداريم.

  فرماندار تويسرکان با اشاره به کارهاي مثبت انجام شده در خصوص اشتغال روستايي، گفت: شهرستان تويسرکان مقام اول جذب تسهيلات اشتغالزايي روستايي با فاصله معنا دار از شهرستان دوم را کسب نموده که سعي بر ماندگاري جوانان در روستا بوده است.

   وي با اشاره به احياي دو روستاي زاغه و بوستاندر گفت: خوشبختانه خود اهالي اين دو روستا آمده و اعلام آمادگي براي بازگشت به روستا نمودند که زيرساختها براي آنان آماده مي شود

  موميوند خطاب به دهياران با تأکيد بر اينکه جمعيت روستاها در ايام نوروز حتي از دو برابر بيشتر مي شود، افزود: دهياران برنامه ريزي دقيق داشته باشند و نظارت بر نانوايي روستا را بيشتر نمايند.

  وي با تأکيد بر اينکه در مصرف آب، برق، گاز دقت بيشتري شود و در خصوص امنيت در ايام نوروز با اهالي روستا جلسه گذاشته و به توجه به امنيت را به ايشان تأکيد نماييد، افزود:  با محکم کاري از سرقت ها در اين ايام

  فرماندار تويسرکان تصريح کرد: دهياران با دستگاههاي خدمات رسان همکاري و همراهي بيشتري داشته باشيد و هرگونه کم و کاستي را اطلاع رساني نماييد تا اصلاح شود.

  وي خواستار نوآوري با هزينه هاي اندک در خصوصي زيباسازي روستاها در ايام نوروز شد و با تأکيد بر اينکه بخشداران در اين يام از روستاها بازديد مي کنند، افزود: ارزيابي دهياران با توجه به اين موارد انجام مي شود.

  موميوند تأکيد کرد : حفاري هايي که انجام شده سريعاً پيگيري و انجام شود و نظارت بر ساخت و سازهاي غير مجاز در اين ايام رصد شود.

  وي خطاب به دهياران گفت: از ظرفيت ميهمانان بومي و غيربومي که به روستا مي آيند براي سرمايه گذاري استفاده و از آنها براي اين مهم دعوت نماييد و آمادگي شهرستان براي همراهي با سرمايه گذاران را اعلام نماييد.

  فرماندار تويسرکان يکي از زمينه هاي اشتغال در روستاها که ورود گردشگر را زياد و آب و هواي مناسب دارد را ايجاد خانه هاي بوم گردي عنوان کرد و افزود: خانه هاي بوم گردي در روستاهاي شهرستان مغفول مانده که تسهيلات خوبي براي ايجاد آن داده مي شود که همه روستاها شهرستان به ويژه روستاهاي هدف گردشگري اشتران، گشاني، شهرستان و کهنوش  ظرفيت ايجاد خانه هاي بوم گردي را دارند.

  وي تأکيد کرد: آمادگي براي حمايت از خانه هاي بوم گردي را با رائه تسهيلات ارزان قيمت داريم.

  موميوند با تأکيد بر اينکه امنيت در شهرستان بالاست و هرگونه سرقت در اسرع وقت شناسايي شده و اموال مسروقه به مال باخته بازگشته است، گفت: پليس مقتدرانه تلاش مي کند ولي همه مردم بايد همراهي و همکاري بيشتري با نيروي انتظامي داشته باشند.

  وي خواستار رفعت و تذکرات ارشادي از سوي پليس راهور به مسافران شد و افزود: پليس راهور که زحمات بسياري در راستاي ايجاد روان سازي ترافيک انجام ميدهد نيز در اين ايام سعي نمايند مسافران را تا حد امکان جريمه نکند و بيشتر رفتار ارشادي و تذکر را مدنظر داشته باشند تا مسافران شهرستان را با خاطره خوش ترک نمايند.

  فرماندار تويسرکان ضرورت حضور مردم در همه زمينه را مهم دانست و افزود: هيچ دولتي به تنها بدون حضور مردم نمي تواند کارها را با موفقيت به سرانجام برساند.

  وي با تأکيد بر اينکه مردم شهرستان تويسرکان مردمي فرهنگي و ميهمان نواز هستند، افزود: همه ارکان بايد استقبال شايسته از مسافران نوروزي داشته باشند تا جذب بيشتر گردشگر به شهرستان را داشته باشيم./

   

  عکس های مرتبط
       
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 95
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.