رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  موازي‌کاري در برنامه‌هاي اوقات فراغت به حداقل برسد
 • سرپرست فرمانداري تويسرکان گفت: موازي‌کاري در برنامه‌هاي اوقات فراغت در دستگاه‌هاي مختلف به حداقل برسد و بر استفاده بيشتر از توانمندي‌هاي فني و حرفه‌اي تلاش شود.
 • موازي‌کاري در برنامه‌هاي اوقات فراغت به حداقل برسد

  سرپرست فرمانداري تويسرکان گفت: موازي‌کاري در برنامه‌هاي اوقات فراغت در دستگاه‌هاي مختلف به حداقل برسد و بر استفاده بيشتر از توانمندي‌هاي فني و حرفه‌اي تلاش شود.

   

  سيدرسول حسيني صبح امروز در جلسه شوراي آموزش و پرورش بخش قلقل‌رود با اشاره به اهميت جايگاه شوراي آموزش و پرورش، حضور شورا و دهيار را در اين جلسه لازم دانست و اظهار کرد: هر يک از ما بايد در جايگاه مسوليتي خود وظيفه محوله را به نحو مطلوب انجام دهيم و اين کار را بايد از هم‌اکنون براي ايجاد تحول و رشد همه جانبه آغاز کنيم.

  وي با تاکيد بر بررسي کارشناسي شده مشکلات و نيازها براي ارائه در شوراي آموزش و پرورش، خواستار برگزاري جلسه‌اي براي بررسي و حل مشکلات خدمات دريافتي آموزش و پرورش  شهرستان با حضور دستگاه‌هاي خدمات رسان شد.

  سرپرست فرمانداري تويسرکان با بيان اينکه متاسفانه امروز دغدغه معلمان ما سرفصل آموزشي و انتخاب معلم خوب نيست؛ بلکه تامين هزينه‌هاي خدماتي مانند آب، گاز و... شده است افزود: کارکردن شما فعالان آموزش و پرورش در بخش قلقل‌رود با اين کمبود اعتبارات واقعا ايثارگري است.

  وي با اشاره به اينکه بهره‌مندي مفيد دانش‌آموزان از اوقات فراغت ضمن توانمند سازي مديران آينده کشور، آسيب‌هاي اجتماعي نيز کاهش مي‌يابد بيان کرد: موازي‌کاري در برنامه‌هاي اوقات فراغت در دستگاه‌هاي مختلف به حداقل برسد و بر استفاده بيشتر  از توانمندي‌هاي فني و حرفه‌اي تلاش شود.

  رئيس آموزش و پرورش بخش قلقل‌رود تويسرکان نيز گفت: پروژه مهر با کميته‌هاي سازماندهي، تعمير و تجهيز، تبليغ و اطلاع‌رساني، تاييد صلاحيت و نظارت و ارزيابي به منظور آماده شدن مدارس از لحاظ کمي و کيفي براي سال تحصيلي جديد فعاليت خود را آغاز کرده است.

  هومن بصيري با اشاره به آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان مقطع اول ابتدايي براي سال تحصيلي جديد از هفتم خرداد ماه امسال افزود: ثبت‌نام دوره‌هاي متوسطه اول و دوره متوسطه دوم به ترتيب در روزهاي يکم و 12 تيرماه براي سال تحصيلي جديد  آغاز مي‌شود.

  وي با بيان اينکه همه مدارس بخش قلقل‌رود دولتي هستند و دانش‌آموزان تنها بايد هزينه بيمه و کتاب را پرداخت کنند ادامه داد: ثبت‌نام دانش‌آموزان در همه مقاطع براي سال تحصيلي جديد بايد در سامانه سما انجام شود.

  رئيس آموزش و پرورش تويسرکان با اشاره به وجود چهار مدرسه شبانه‌روزي در بخش قلقل‌رود خاطرنشان کرد: دبيرستان‌هاي حضرت زهرا(س) و امام خميني(ره) در مرکز بخش قرار دارند و شبانه‌روزي دخترانه متوسطه اول  در روستاي ميانده و دبيرستان شبانه پسرانه متوسطه اول در روستاي منجان منطقه قلقل‌رود واقع شده است.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 113
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.