رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار تويسرکان مطرح کردخسارت 70 ميليارد توماني در تويسرکان طي 2 روز بارندگي
 • فرماندار تويسرکان گفت: برآورد اوليه خسارت بارندگي‌ روزهاي 11 و 12 فروردين‌ماه را 70 ميليارد تومان اعلام کرديم که البته بيشتر از اين‌هاست.
 • فرماندار تويسرکان مطرح کردخسارت 70 ميليارد توماني در تويسرکان طي 2 روز بارندگي

  فرماندار تويسرکان گفت: برآورد اوليه خسارت بارندگي‌ روزهاي 11 و 12 فروردين‌ماه را 70 ميليارد تومان اعلام کرديم که البته بيشتر از اين‌هاست.

   

  حبيب موميوند عصر امروز در حاشيه بازديد از کمک‌هاي جمع‌آوري شده توسط فرهنگيان آموزش و پرورش تويسرکان با بيان اينکه بارندگي‌هاي امسال طي سال‌هاي گذشته بي‌سابقه بود اظهار کرد: تويسرکان و نهاوند بيشترين بارش‌ها را در سطح کشور داشتند.

  وي با تاکيد بر اينکه اگر اقدامات پيشگيرانه و مديريت بارش‌هاي سيل‌آسا نبود، تويسرکان مستعد وضعيت اسف‌باري بود افزود: اين کار بزرگ با تعامل همه‌جانبه و بکارگيري ظرفيت‌ بخش دولتي و خصوصي پيگيري و اجرا شد.

  فرماندار تويسرکان با تاکيد بر اينکه مجموعه مديريتي شهرستان در بارش‌هاي اخير با همه توان پاي کار بودند، به بازديد روز گذشته از بخش قلقل‌رود تويسرکان اشاره کرد و گفت: در تپه‌هاي روستاي «گل زرد» به دليل بارش‌هاي اخير شاهد وقوع رانش زمين بوديم.

  وي از عدم قطعي آب، برق، تلفن و گاز در سطح شهرستان

   

   

  : هنوز تويسرکان در حالت آماده‌باش قرار دارد و مرخصي‌ها همچنان لغو است.

  موميوند با اشاره به اينکه 15 روستا در زمان بارش مستعد آبگرفتگي بودند که با اقدامات پيشگيرانه از وقوع اين اتفاق جلوگيري شد بيان کرد: بيش از 600 واحد مسکن در سطح شهرستان فرو ريخته است ضمن اينکه هنوز در حال رصد ميزان خسارت‌ها هستيم.

  وي به آسيب‌ديدگي قنوات، چاه‌هاي آب، باغات، زراعت، ابنيه و... اشاره کرد و افزود: برآورد اوليه خسارت بارندگي‌ روزهاي 11و 12فروردين‌ماه را 70 ميليارد تومان اعلام کرديم که البته بيشتر از اين‌هاست.

  موميوند خواستار کمک‌ به آسيب‌ديدگان بارندگي اخير در سطح شهرستان شد و اظهار کرد: آسيب‌ها و خانواده‌هايي که به شدت آسيب ديده‌اند را شناسايي کرديم که رفع مشکلات آنها به کمک مردم شهرستان نياز دارد.

  عکس های مرتبط
         
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 51
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.