رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
فرمانداري تويسرکان
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
امر به معروف و نهي از منکر

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  آمار و ارقام وقايع چهارگانه در شهرستان مطلوب است/ تويسرکان جز رتبه هاي برتر در ثبت واقعه ولادت در استان است
 • فرماندار تويسرکان در شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي شهرستان تويسرکان ضمن بيان اين مطلب توجه ويژه به مهاجر فرستي را مورد تأکيد قرار داد و گفت: با ايجاد زمينه هاي اشتغال، آموزش و فرهنگ سازي بايد از مهاجرت بي رويه ممانعت بعمل آورد.
 • آمار و ارقام وقايع چهارگانه در شهرستان مطلوب است/ تويسرکان جز رتبه هاي برتر در ثبت واقعه ولادت در استان است

  فرماندار تويسرکان در شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي شهرستان تويسرکان ضمن بيان اين مطلب توجه ويژه به مهاجر فرستي را مورد تأکيد قرار داد و گفت: با ايجاد زمينه هاي اشتغال، آموزش و فرهنگ سازي بايد از مهاجرت بي رويه ممانعت بعمل آورد.

  سيد رسول حسيني جلوگيري از مهاجرت را نتيجه به همت همگاني از سوي شهروندان دانست و افزود: فرهنگ سازي و همراهي بين شهروندان مي تواند مهمترين عامل براي جلوگيري از مهاجرت باشد.

  وي با اشاره به کاهش حداقل 30هزار نفري در 3دهه اخير گفت: اين امر در بلند مدت سبب ايجاد مشکل مي شود.

  حسيني با تأکيد بر اهميت مستندسازي در زمينه هاي مختلف در شهرستان گفت: شناسنامه اي براي شهرستان آماده کرده اين که مراحل پاياني خود را طي مي کنند.

  رئيس اداره ثبت احوال شهرستان تويسرکان نيز در اين جلسه با اشاره به ثبت 967واقعه ولادت در نه ماهه ابتداي امسال گفت: اين ميزان در مدت مشابه سال قبل 1049نفر بوده است.

   

  حسنعلي ده پهلوان تعداد واقعه فوت ثبت شده را امسال 516 نفر و در مدت مشابه در سال قبل 511نفر عنوان کرد و افزود: دهياران موظفند ظرف يک هفته فوت هاي روستا رو اعلام کنند.

  وي با بيان اينکه شهرستان تويسرکان در ثبت ولادت در مهلت قانوني رتبه برتر و در وفات رتبه سوم استان را دارد، گفت: ميانگين سن ازدواج مردان در شهرستان 27و نيم سال و در بانوان 23و چهار دهم است.

  ده پهلوان ميانگين سن طلاق در مردان را 36و نه دهم نيانگين و در زنان 32و يک دهم اعلام کرد و گفت: محبوبترين اسم پسران در نه ماهه امسال اميرعلي، علي، محمدمهدي، ماهان، اميرحسين و امير عباس و محبوبترين اسم دختران فاطمه، زهرا، بهار ، آيناز، رها، حلما بوده است.

  رئيس ثبت احوال شهرستان با تأکيد بر اينکه در بحث کارت هوشمند تويسرکان با صدور 95درصد مقام اول را دارد، گفت: ميانگين صدور کارت ملي هوشمند در استان همدان 85درصد است.

  وي کل هزينه صدور کارت ملي هوشمند را 42هزار تومان است، عنوان کرد و افزود: تا کنون بيش از 64هزار کارت تحويل مردم شده است و افراد جامانده براي تعويض کارت ملي مي توانند به پست و يا دفتر خدمات پستي تعيين شده مراجعه نمايند.

  ده پهلوان تصريح کرد: تعويض شناسنامه اجباري نيست

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 52
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.