رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
فرمانداري تويسرکان
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
امر به معروف و نهي از منکر

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  تعاوني دهياران فعال بايد در شهرستان شکل بگيرد
 • فرماندار تويسرکان در جلسه با دهياران با تأکيد بر اينکه دهياران به عنوان مديران روستا بايد در جريان کامل اطلاعات مباحث مربوط به روستا باشند، افزود: دهياران بايد ميزان تسهيلات دريافتي در روستاها، ميزان خسارات پرداخت شده به روستا، ميزان اعتبارات روستا، تعداد افراد تحت پوشش کميته امداد و بهزيستي و... را پيگيري نمايند و اطلاعات لازم را داشته باشند.
 • تعاوني دهياران فعال بايد در شهرستان شکل بگيرد

  فرماندار تويسرکان در جلسه با دهياران با تأکيد بر اينکه دهياران به عنوان مديران روستا بايد در جريان کامل اطلاعات مباحث مربوط به روستا باشند، افزود: دهياران بايد ميزان تسهيلات دريافتي در روستاها، ميزان خسارات پرداخت شده به روستا، ميزان اعتبارات روستا، تعداد افراد تحت پوشش کميته امداد و بهزيستي و... را پيگيري نمايند و اطلاعات لازم را داشته باشند.

  سيد رسول حسيني افزود: دهياران زماني مي توانند مطالبه گر باشند که بر اطلاعات روستا اشرافيت کامل داشته باشند.

  وي با تأکيد بر اينکه دهياران بايد مديران شهرستان را به داخل روستا براي رفع مشکلات بکشانند، گفت: رئيس ادارات بايد پاسخگوي خواسته هاي شوراهاي اسلامي روستاها باشند.

  حسيني وضعيت تعاوني دهياران در سطح شهرستان را نامناسب ارزيابي کرد و افزود: دهياران بايد در سطح دهستاني تعاوني تشکيل دهند.

  وي خواستار توجه دهياران به بحث سواد آموزي و ثبت به موقع وقايع و اعلام سريع به دستگاههاي ذيربط شد و اظهار داشت: دهياران بايد در برگزاري جشنواره هاي مختلف در روستاهايشان بنا به توانمندي روستا اقدام نمايند

   

  فرماندار تويسرکان با تأکيد بر اينکه دهياران بايد توانمندي هاي اجتماعي، سياسي و فرهنگي روستا را بررسي و براي اعتلاي آن برنامه ريزي کنند، افزود: نتيجه نشست مشورتي ماهيانه بخشداران با دهياران بايد مشخص و به ما منعکس شود.

  وي افزود: در کارگروهاي مختلف شهرستان بنا به تخصص دهياران، از ايشان نمايندگاني براي اطلاع از مباحث دعوت شوند و به ديگر دهياران اطلاع رساني کنند.

  حسيني با اشاره به نزديک بودن انتخابات گفت: اجازه ندهيد شخصيتتان را بخرند، دنيا و آخرت خود را براي دنياي ديگران نفروشيد.

  وي با تأکيد بر اينکه نظرات شما محترم است، گفت: ما وامدار و نيازمند هيچ شخص و قشري نيستم و هيچ کس حق ندارد از امکانات اداري و دهياري به نفع يا عليه  کسي استفاده کند.

  وي با اشاره به جايگاه پايين بيمه روستايي در شهرستان، گفت: در چند ماه گذشته سه رتبه بالا آمده ايم ولي هنوز به جايگاه مطلوب نرسيده ايم که دهياران در اين زمينه بايد تلاش بيشتري نمايند.

  حسيني با بيان اينکه در مستندسازي در روستاها و ادارات شهرستان ضعيف است، افزود: همه دستگاه‌هاي اداري موظف به حمايت و حفظ جايگاه دهياران هستند.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 92
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.