اخبار فرمانداري
1397/10/17
 • جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان به رياست زهرا زين العابديني معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار شهرستان تويسرکان و با حضور اعضاي شورا در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد

  جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان به رياست زهرا زين العابديني معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار شهرستان تويسرکان و با حضور اعضاي شورا در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد
 • جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان به رياست زهرا زين العابديني معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار شهرستان تويسرکان و با حضور اعضاي شورا در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد

  زهرا زين العابديني معاون  سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار تويسرکان در اين جلسه اظهار داشت :از رويکرد هاي مهم دولت تدبير و اميد در مبارزه با مواد مخدر، استفاده از ظرفيتهاي اجتماعي براي مبارزه و فرهنگ سازي براي پيشگيري است.

  وي اظهار کرد: مهمترين محور مبارزه با مواد مخدر، اقدامات پيشگيرانه است و خانواده ها با تبيين و آموزش مهارت هاي زندگي، بايد موجب کاهش آسيب ها و افزايش اثرات مقابله شوند.

  وي بيان کرد: اجراي برنامه‌هاي دقيق و بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي اجتماعي با خلاقيت و نوآوري، موجب بالا رفتن آمادگي جامعه در اقدامات پيشگيرانه مي‌شود و نبايد از ظرفيت‌هاي موجود غافل بود.

  زين العابديني  با بيان اين که خطر اعتياد و آسيب هاي ناشي از آن، پشت در همه خانه‌ها نشسته است تاکيد کرد همه بايد نسبت به سرنوشت فرزندان خود و جامعه احساس مسئوليت کنيم.

  معاون فرماندار تويسرکان گفت :يکي از مهمترين و جدي ترين آسيب هاي اجتماعي در گستره سياسي و جغرافيايي دنيا بحث مواد مخدر و گرايش مردم وبويژه جوان به سمت مواد مخدر است که يکي از تهديدات اصلي در جامعه بشري محسوب مي شود .

  وي در ادامه افزود : براي مقابله با آسيب هاي

   مواد مخدر ، بايد با يک رويکرد اجتماعي به اين امر نگاه کنيم و با فرهنگ سازي و اطلاع رساني سطح تقاضا را در جامعه پائين بياوريم تا به طبع آن سطح عرضه مواد مخدر نيز کاهش پيدا کند .

  معاون فرمانداردر پايان با تاکيد بر افزايش توانمندي هاي جوانان گفت : گسترش آگاهي در مبارزه با مصرف مواد مخدر نيازمند همکاري و مساعدت تمامي مردم و مسئولين در تمامي حوزه ها مي باشد. در اين راستا لازم است تفريحات سالم جايگزين تفريحات نا سالم استفاده از مواد مخدر شود